Blog

8 Aralık 2017

Bayrampaşa Halı Yıkama Fabrikası Telefonları

Bayrampaşa halı yıkama fabrikaları başlıklı bu makalemizde siz değerli ziyaretçilerimize bu konu hakkında bilgiler vereceğiz makalemizin içeriğinin kapsamı genel anlamda şunlardan oluşmaktadır. Bayrampaşa halı yıkama firmaları | bayrampaşa halı yıkama telefonları | bayrampaşa halı yıkama yerleri | bayrampaşa’da halı yıkamacılar gibi başlıklara cevap bulabilirsiniz.

Bayrampaşa’da hizmet veren bir çok firma bulunmaktadır her ilçede bir çok halı yıkama firması bulunmakta olup bir mahallenin sokağında 2 hatta 3 halı yıkamacının bulunduğunu belirtmek isteriz.

Halı yıkatmayı düşünen siz değerli ev hanımlarına bayrampaşa halı yıkama firması seçmeden önce nelere dikkat etmelisiniz önce onlara değinmek istiyoruz. bir çok kişi halı yıkamacıyım diyerekten altına bir araç alıp piyasada halı toplamaya çalışıyor vatandaş halılarını yıkamaya halı yıkama fabrikasına verdiğini zannediyor hemde öyle böyle değil (sektörün içinde olan birisi olarak söylüyorum) adam fasoncu ama bir kart bastırmış mübarekte 12 fırçalı tam otomatik makine var ve tam donanımlı bir halı yıkama fabrikası var dışarıdan gözüken öyle fakat işin aslı halılarınız fason halı yıkama işi yapan merdiven altı bir halı yıkamacıya götürülüyor. Peki bu fason halı yıkamacıları neden tercih etmemem gerekir diye kafanızda düşünebilirsiniz, hemen söyleyelim fason halı toplamaya çalışanlar genellikle müşteri toplamak için halı yıkama fiyatlarını düşük tutar ve bu paranın yarısından fazlasını yıkamacıya fason yıkama ücreti olarak öder. fason halı yıkayan firma ne yapacak? doğal olarak malzemeden çalmaya başlayacak çünkü maliyetler gerçekten çok yüksek suyun m3’ünün 14 lira olduğu , kullanılan kaliteli anti bakteriyen halı yıkama şampuanının litre fiyatı 40 lira , mazotun 5 lira olduğu bir ülkede yaşıyoruz doğal olarak çalacak bu adam halıları ucuz yıkadığı için o sebeptendir ki firmaları aradığınız zaman detaylıca bir sorguya çekin ve halı yıkama firmalarının halı yıkarken kuruturken depolarken çekilmiş fotoğraflarını sorun. İşin özü halılarımı temizleteceğim der iken halılarınız daha berbat bir halde gelmesi işin özü şudur hanımlar ne kadar ekmek o kadar köfte. Ev hanımlarının ekonomi ve tasarruf yapmak için çok büyük gayret içerinde olduğunu biliyoruz ve destekliyoruz fakat ucuza halı yıkatacağım derken halılarınızdan olmayın ….

Blog , ,
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir