deneme

Bayrampaşa halı yıkama

Halılarınız tecrübeli kadromuz tarafından garantili bir şekilde antibakteriyel şampuanlar kullanılarak son sistem otomatik halı yıkama makinelerinde ilk günkü gibi tertemiz ve güvenli bir şekilde yıkanmaktadır. oto yıkamada halı yıkama ya son artık halılarınız fabrikada yıkansın halı yıkamak tecrübe ister profesyonellik ister herkes halı yıkayabilir ama önemli olan verdiğiniz ücret karşısında garantili bir hizmet almaktır. Biz bayrampaşa halı yıkama olarak size bunu sunuyoruz halılarınız garantili bir şekilde yıkanıyor fabrikada hijyenik bir ortam da full otomatik makinalarda halınızı yıkıyoruz artık düşünmenize gerek yok bir telefon kadar yakınız İstanbul’un Bir çok semtine ücretsiz servisimizle halınızı evinizden alıyor tekrar evinize teslim ediyoruz. siz yorulmayın halılarınızı bir yıkayalım değerli vaktiniz sevdikleriniz ve sizin olsun. Profesyonel ve Uzman halı yıkama hizmetini bizim farkımız ile yaşayın, kendinizi farklı hissedin, bizi bir kere denemeniz yeterli.

Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız açısından hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkar. Ev de yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü sizi yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamışdır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir . Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir .
Ayrıca bilinçsiz halı yıkama uygulamaları ile sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur. Tercih edeceğiniz halı yıkama fabrikası En doğru halı yıkama tekniklerini uygulayan, halı yıkama yapılırken mutlak suretle tecrübeli ve tesisi olan halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz yararınıza olacaktır.Bütün bu uygulamalar esnasında halılarınız ilk günkü gibi canlı durmalı ve yıpratılmamalıdır. Evde ve oto yıkama gibi yerlerde yapılan halı yıkama işlemleri halınıza büyük zararlar vermekte ve ilk günkü parlaklık elde edilememektedir.Halı yıkama ve temizliği yapacak olan firma bu iş için ehliyetli olmalı ve iyi bir kadroya sahip olmalıdır. Çünkü halı yıkama tecrübe gerektiren bir iştir. Halı yıkama işinizi yaptıracağınız firmada mutlaka belirli, başı kriterler arayınız donanımı, tesisi, personel sayısı ve ücretsiz servis imkanı gibi konuları özellikle sorunuz, ayrıca Hangi halı şampuanı ve hammaddeler ile yıkadıklarını mutlaka sorunuz. Hijyenik ve Sağlıklı Günler Dileriz.

Halı Yıkma İşlemlerimiz:

Bizi aradığınız gün içerisinde halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı aldığımız andan itibaren garanti kapsamındadır. Halılarınız önce merkez ofisimize geldikten sonra bilgisayara fiş numarasıyla birlikte kayıt edilir ve adet kontrolü yapılır. Her akşam merkez ofisimizde birikmiş halılarımızı fabrikamıza yollanılır. Ertesi gün halılar özelliklerine göre ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı yıkama makinası yıkama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar servisimizle yine merkez ofise gelir ve burada tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterimize yollanır. Bütün bu işlemlerimiz yaklaşık hava şartlarına göre 3-5 işgünü sürmektedir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Halı Yıkama İşlemi

Evlerimizin vazgeçilmezlerinden olan halı ve kilimlerimiz evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmediğinde hijyenik anlamda bir çok zararlar vermektedir. Hızla büyüyen halı yıkama sektörü, halı yıkamada; su, enerji, insan gücünden tasaruff gibi olumlu artıları taşısa da halılarınızın doğru ellerde doğru makinelerde yıkanmadığında birçok olumsuzluğu beraberinde getirmektedir. Biz halılarınızı son teknoloji makinalarımızla hijyenik bir biçimde yıkıyoruz. Halılarınızı Kapınızdan; herhangi bir karışıklığa mahal vermemek için sipariş formu ile etiketliyerek teslim alıyoruz.

Neden webden Bayrampaşa Halı Yıkama ?

Halı Yıkama Temizleme hizmeti olarak; teknik konuda yenilikleri takip eden bir yapıyla size en iyi hizmeti sunabilmek için, yıllardır profesyonel kadro anlayışımızı sürdürmekteyiz. Genel olarak çevremizde ki tüm semtlere hizmetlerimiz devam etmektedir.
Bize ulaştığınız takdirde halılarınız, adresinizden alınacak ve tüm ünitelerden geçerek tertemiz bir şekilde size geri ulaştırılacaktır. Halı Yıkama Temizleme hizmeti hafta içi her gün, hafta sonları cumartesi günü olmak üzere sabah 09:00 akşam 09:00 saatlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bayrampaşa Halı Yıkama Olarak Sipariş telefonunuzu bekler iyi günler dileriz…..