Temizlik, Hız, Hijyen Bizim İşimiz.. Güvercin Halı Yıkama Müşteri Memnuniyetini Her zaman Ön Planda Tutar.

Hakkımızda

Hızla küreselleşen dünyamızda Ev hanımlarının çalışma, hayatına aktif katılımlarıyla birlikte, hem sosyal alanda hemde bireysel ihtiyaç alanlarında zamanları daraldığı için, ev temizliği Halı yıkama vs. gibi ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretilmektedir…

Oysaki;
Halı yıkama ve temizlik sektörü her ne kadar ilk bakışta kolay icra edilebilir bir sektör gibi görünsede istanbul’da faliyet gösteren yüzlerce firmanın yaptığı gibi basit yöntemler amatör çalışmalarla etkin bir sonuç almak hemen hemen mümkün değildir. Sektörümüzde faliyet gösteren bir çok firma lansasyonda ciddi gibi görünsede sanayici tabiriyle merdiven altı firmalardır bu firmaların yıkadıkları halılarda ciddi doku bozulması, dip çürüme renk solması, renk karışması, saçak dökülmesi, erken kirlenme gibi sayısızca sorunla karşılaşırsınız.

Biz bu alanda farkımızı zengin makina parkurumuz deneyimli kadromuz profesyonel hizmet anlayışımız ve günden güne kurumsallaşan yapımızla ortaya koyuyoruz.

İşte bu öngörü ve bilinçle sektörde profesyonel hizmet boşluğunu doldurmak, amacıyla aile mesleği olan halıcılıktan gelen tecrübesi ve uzman kadrosu ile İstanbul’da GÜVERCİN HALI YIKAMA olarak 2004 yılında faaliyetine başladık.

Hizmetlerimiz

Güvercin Halı Yıkama olarak hizmet verdiğimiz sektörde biz sadece en iyi bildiğimiz iş olan halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama ve stor perde yıkama işlerini yapmaktayız.

 1. Halı Yıkama

  Genellikle halı yıkama fabrikamızda standart ölçeklerde kullandığımız makinemizde yıkama işlemleri gerçekleşmektedir. Aynı şekilde biz özel bir yıkama talimatı var ise onuda gözden geçirir o şekilde işlemlere başlar ve ya devam ederiz. Makine halılarında toz olayı yüksek olduğu için yurt dışından özel olarak getirdiğimiz toz alma makinemiz ile ilk işlemleri gerçekleşmektedir. Evlerimizde en çok kullandığımız alanlarda kullandığımız için toz işlemi yapılması şarttır, direk olarak makine üzerine atıldığı vakit bizlere istediğimiz hijyenik ortamı yaratmayacaktır. Temizlik uzmanlarımız tarafından kontrol edildikten sonra ve onayı geldikten sonra işlemlerimize rahatlıkla devam edebiliriz. Makine halısı yıkama bizim işimiz diyor ve diğer konularımıza sizleri bekliyoruz.

 2. Stor Perde Yıkama

  Şıklığı ve kullanışı açısından tercih edilen stor perdelerin bir de temizlik aşaması vardır. Kirlenmiş stor perdeleriniz zarar görmeden ilk günkü gibi temizlenir. Evlerinizin içerisinde temizliği zor olan stor perdeleri sizler için uygun fiyat garantisi ile kısa sürede temizliğini yapmaktayız. Bizimle iletişime geçerek sizde zorluk çekmeden perdenizi temizletebilirsiniz.

 3. Yorgan Yıkama

  Yorganlar evde yıkanmaya pek uygun olmayan ev eşyalarıdır. Yorganların içerisinde bulunan pamuk, elyaf ve silikon gibi maddeler özel yıkama teknikleri ile yıkanarak yapısının bozulmamasını sağlar. Ev ortamında yıkanan her yorgan ömründen ömür götürdüğü gibi yapısının da bozulmasına sebep olur. Firmamız hiç bir şekilde yorganınıza zarar vermeden yıkama işlemi gerçekleştirmektedir.

 4. Battaniye Yıkama

  Firmamız İstanbul genelinde battaniye yıkama işlemi yapmaktadır. Battaniye yıkama işlemi titizlik isteyen bir iştir. Ömrümüzün büyük bir kısmını uykuda geçirdiğimiz aşikardır. Sağlıklı uykular için battaniye yıkama işlemini belirli periyotlarda yapmamız gerekmektedir. Çünkü hastalığımızda büründüğümüz battaniye’ler hastalık sonrasında mikropları artık oda taşımaktadır.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz Temizlik Sektörü alanında türkiyenin önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede Hizmetler Sunan, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, bir şirket olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz tüm Hizmetleri En kaliteli, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

Halı Yıkama Sektöründe Geçirmiş Olduğumuz 12 Yılı ve Gelecek Yılları Burada Bulacaksınız.

Güvercin Halı Yıkama Geçmişi

haziran, 2010

Devamı Gelecek :))))

haziran, 2010

Yeni Toz Alma Makinelerimiz Geldi 🙂

Halı yıkama işinde olmazsa olmazlardan birisi olan toz alma makinesi almaya karar verdik ve yoğun bir arayışın ardından dünertaş firmasından 2 adet toz alma makinesi aldık

şubat, 2009

2. Halı Yıkama Yerimizi Açtık

Artan iş potansiyeli ile birlik artık dükkanımız kaldırmaz oldu ve bizde 2. olarak müşteri yoğunluğu yaşadığımız gaziosmanpaşa’da 2. halı yıkama fabrikasını açtık.

Mayıs, 2008

2. Arabamızı Aldık

geçirmiş olduğumuz 4 yıllık iş tecrübemiz ve memnun müşterilerimizin tavsiyeleri işimizi iyice çoğalttı ve tek araba ile işimize yetişemez olduk ve 2. arabamızı aldık.

Nisan, 2007

3. Yılımızda Otomatik makinemizi Aldık 🙂

Geçen bu 3 yıllık halı yıkama işimiz artık iyice yerine oturmaya başlamıştı artık bir otmatik makine halısı almanın zamanı gelmiş de geçiyordu bile ve gidip bir tane 3 fırçalı bir makine satın aldık 🙂

Mart, 2006

2. Yılımız

Halı Yıkama sektöründe nihayet 2 yılımızı tamamladık artık işin zorluğuna alıştık ve işimiz büyümeye başladı 🙂

Mart, 2005

1 Yılımızı doldurduk 🙂

Halı yıkama firmamız kurulalı tam bir sene olmuştu, Taktir edersiniz ki halı yıkama işi beden gücüne dayalı bir hizmet türü olduğu için açıkçası geçen 1 sene içerisinde Bizleri baya bir yıprattı.

Mart, 2004

Şirketimizin Kuruluşu

Güvercin halı yıkama fabrikası bundan tam 12 sene önce muharrem ve yalçın kardeşler tarafından bayrampaşa’da hizmet hayatına başladı

Müşteri Görüşleri

Bizi Tercih Eden Müşteri Yorumları