Güzeltepe Halı Yıkama

Servis Telefonlarımızı Hemen Arayın
Halı Yıkama Tesisimizden Görüntüler
Güzeltepe Halı Yıkama Hizmetimiz Hakkında
www.webdenhaliyikama.com

www.webdenhaliyikama.com

Güzeltepe halı yıkama

Halılarınız tecrübeli kadromuz tarafından garantili bir şekilde antibakteriyel şampuanlar kullanılarak son sistem otomatik halı yıkama makinelerinde ilk günkü gibi tertemiz ve güvenli bir şekilde yıkanmaktadır. oto yıkamada halı yıkama ya son artık halılarınız fabrikada yıkansın halı yıkamak tecrübe ister profesyonellik ister herkes halı yıkayabilir ama önemli olan verdiğiniz ücret karşısında garantili bir hizmet almaktır. Biz Güzeltepe halı yıkama olarak size bunu sunuyoruz halılarınız garantili bir şekilde yıkanıyor fabrikada hijyenik bir ortam da full otomatik makinalarda halınızı yıkıyoruz artık düşünmenize gerek yok bir telefon kadar yakınız İstanbul’un Bir çok semtine ücretsiz servisimizle halınızı evinizden alıyor tekrar evinize teslim ediyoruz. siz yorulmayın halılarınızı bir yıkayalım değerli vaktiniz sevdikleriniz ve sizin olsun. Profesyonel ve Uzman halı yıkama hizmetini bizim farkımız ile yaşayın, kendinizi farklı hissedin, bizi bir kere denemeniz yeterli.

Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız açısından hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkar. Ev de yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü sizi yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamışdır.Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir . Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir .
Ayrıca bilinçsiz halı yıkama uygulamaları ile sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur. Tercih edeceğiniz halı yıkama fabrikası En doğru halı yıkama tekniklerini uygulayan, halı yıkama yapılırken mutlak suretle tecrübeli ve tesisi olan halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz yararınıza olacaktır.Bütün bu uygulamalar esnasında halılarınız ilk günkü gibi canlı durmalı ve yıpratılmamalıdır. Evde ve oto yıkama gibi yerlerde yapılan halı yıkama işlemleri halınıza büyük zararlar vermekte ve ilk günkü parlaklık elde edilememektedir.Halı yıkama ve temizliği yapacak olan firma bu iş için ehliyetli olmalı ve iyi bir kadroya sahip olmalıdır. Çünkü halı yıkama tecrübe gerektiren bir iştir. Halı yıkama işinizi yaptıracağınız firmada mutlaka belirli, başı kriterler arayınız donanımı, tesisi, personel sayısı ve ücretsiz servis imkanı gibi konuları özellikle sorunuz, ayrıca Hangi halı şampuanı ve hammaddeler ile yıkadıklarını mutlaka sorunuz. Hijyenik ve Sağlıklı Günler Dileriz.

Halı Yıkma İşlemlerimiz:

Bizi aradığınız gün içerisinde halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı aldığımız andan itibaren garanti kapsamındadır. Halılarınız önce merkez ofisimize geldikten sonra bilgisayara fiş numarasıyla birlikte kayıt edilir ve adet kontrolü yapılır. Her akşam merkez ofisimizde birikmiş halılarımızı fabrikamıza yollanılır. Ertesi gün halılar özelliklerine göre ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı yıkama makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar servisimizle yine merkez ofise gelir ve burada tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterimize yollanır. Bütün bu işlemlerimiz yaklaşık hava şartlarına göre 3-5 işgünü sürmektedir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Halı Yıkama İşlemi

Evlerimizin vazgeçilmezlerinden olan halı ve kilimlerimiz evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmediğinde hijyenik anlamda bir çok zararlar vermektedir. Hızla büyüyen halı yıkama sektörü, halı yıkamada; su, enerji, insan gücünden tasaruff gibi olumlu artıları taşısa da halılarınızın doğru ellerde doğru makinelerde yıkanmadığında birçok olumsuzluğu beraberinde getirmektedir. Biz halılarınızı son teknoloji makinalarımızla hijyenik bir biçimde yıkıyoruz. Halılarınızı Kapınızdan; herhangi bir karışıklığa mahal vermemek için sipariş formu ile etiketliyerek teslim alıyoruz.

Neden webden Güzeltepe Halı Yıkama ?

Halı Yıkama Temizleme hizmeti olarak; teknik konuda yenilikleri takip eden bir yapıyla size en iyi hizmeti sunabilmek için, yıllardır profesyonel kadro anlayışımızı sürdürmekteyiz. Genel olarak çevremizde ki tüm semtlere hizmetlerimiz devam etmektedir.
Bize ulaştığınız takdirde halılarınız, adresinizden alınacak ve tüm ünitelerden geçerek tertemiz bir şekilde size geri ulaştırılacaktır. Halı Yıkama Temizleme hizmeti hafta içi her gün, hafta sonları cumartesi günü olmak üzere sabah 09:00 akşam 09:00 saatlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Güzeltepe Halı Yıkama Olarak Sipariş telefonunuzu bekler iyi günler dileriz…..

Halı Yıkama Süreci

1. Gün

Sipariş ve Servis İşlemi

Halı Yıkama Siparişinin Alınması ve Servisin Yönlendirilmesi

2. Gün

Toz Alma İşlemi

Evinizden Firmamızca Makbuz karşılığında alınan halılarınız fabrikamıza indirilir. İndirilen halılar cins ve türlerine ayrıştırılır. Sonrasında Halılar Toz alma makinesine verilir Toz Alma Makinesinde silkelenen halılar artık yıkamaya hazır hale gelir.

2.Gün

Halı Yıkama İşlemi

Toz Alma Makinesinde Tüm Toz ve Akarlarından Arındırılan halılarınız 8 Fırçalı tam otomatik halı yıkama makinesinde yakamaya alınır. Yıkama işlemi başlamadan önce halılarınızdaki lekeler tespit edilerek lekeli bölgelere uygulama yapılır artından yıkama işlemine alınır.

2. Gün

Halı Yıkama İşlemi

8 fırça tarafından Yıkamadan Geçen halılarınız ardından büyük yivli rulo fırçadan geçerek üverindeki bütün kıllar, tüyler ve akarlardan arındırılır. Ardından tanzikli durulama ve gelberi işleminden sonra durulanmış bir şekilde halılarınız sarılır.

2. Gün

Halı Sıkma İşlemi

Yıkama işleminden sonra halılarınız sıkma makinesine atılarak  Yüksek Devirli Sıkma Makinelerinde Sıkılarak % 5 nemli bir şekilde çıkar Ardından yıkama sonrası leke ve temizlik kontrolü yapılır.

2. Gün

Halı Kurutma İşlemi

Halılarınız Toz alma, yıkama, sıkma ve kalite kontrol işlemlerinin ardından halının cinsine göre kapalı kurutma fırınlarına yada kapalı kurutma alanlarına asılır ve kurutmaya bırakılır fırınlama usulü ile kurutulan halılar 16 saatte kurutma odasında kurutulan halılar 1 günde kurumaktadır.

3. Gün

Hav Alma ve Paketleme

Kurutulan halılar hav alma ve tarama işlemine tabii tutulur ardından paketleme ve son kontrol işleminin ardından sevkiyat işlemi başlar.

3. Gün

Sevkiyat ve Teslimat

Müşteri numaralarına göre ayrıştırılan halıların tamamı hazır olduktan sonra müşteriler aranarak müşterinin müsaitlik durumuna göre ücretsiz servis ile adresinize teslim edilir.

Müşteri Görüşleri

Bizi Tercih Eden Müşteri Yorumları

Güvercin Halı yıkama ile bekar iken tanıştık annem sürekli halılarını bu firmaya yıkatırdı bende evleneli 2 yıl oldu bende annem gibi güvercin halı yıkamanın kaliteli hizmetinden istifade ediyorum. TEŞEKKÜRLER GÜVERCİN HALI YIKAMA

Açelya Ergül

Merhabalar Güvercin halı yıkama ile 3 ay önce tanıştım daha önceleri başka bir firmaya halılarımı vermiştim halımın birisinde oje ve kahve lekesi vardı, halılarım gönderdiğim gibi geri geldi. Sonra üst kattaki komşum halılarını güvercin halı yıkamada yıkattığını belirterek tavsiye etti arkadaşımın tavsiyesi üzerine güvercin halı yıkamaya halılarımı verdim halılarım geldiğinde halımda hiç bir leke kalmamış olduğunu gördüm iyi ki varsın güvercin halı yıkama :))))

Filiz Kalburoğlu
EYÜP HALI YIKAMA

Eyüp İlçesinde Diğer Halı Yıkama Servisi Bölgelerimiz.

Eyüp Halı Yıkama

Eyüp Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Yeşilpınar Halı Yıkama

Yeşilpınar Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Alibeyköy Halı Yıkama Servisi

Yeşilpınar Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Güzeltepe Halı Yıkama

Güzeltepe Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Emniyettepe Halı Yıkama

Emniyettepe Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Çırçır Halı Yıkama Servisi

Çırçır Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Pazariçi Halı Yıkama Servisi

Pazariçi Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Rami Halı Yıkama

Rami Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Göktürk Halı Yıkama

Göktürk Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Kemer Burgaz Halı Yıkama

Kemer Burgaz Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir