Karayolları Halı Yıkama

Karayolları Halı Yıkama Servis Telefonlarımızı Hemen Arayın
Ücretsiz Karayolları Halı Yıkama Hizmetimiz
www.webdenhaliyikama.com

www.webdenhaliyikama.com

Kara Yolları Halı Yıkama

Kara Yolları Halı Yıkama olarak Gaziosmanpaşa lçesinde ikamet eden müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda servis ağamıza Kara Yolları halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Kara Yolları Halı Yıkama fabrikası olarak Koltuk Yıkama, Yorgan Yıkama ve Battaniye Yıkama ve stor perde yıkama hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri webden Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi yeterlidir.

Halı Yıkma İşlemlerimiz:

Bizi aradığınız gün içerisinde halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı aldığımız andan itibaren garanti kapsamındadır. Halılarınız önce merkez ofisimize geldikten sonra bilgisayara fiş numarasıyla birlikte kayıt edilir ve adet kontrolü yapılır. Her akşam merkez ofisimizde birikmiş halılarımızı fabrikamıza yollanılır. Ertesi gün halılar özelliklerine göre ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı yıkama makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar servisimizle yine merkez ofise gelir ve burada tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterimize yollanır. Bütün bu işlemlerimiz yaklaşık hava şartlarına göre 3-5 işgünü sürmektedir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Halı Yıkama İşlemi

Evlerimizin vazgeçilmezlerinden olan halı ve kilimlerimiz evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmediğinde hijyenik anlamda bir çok zararlar vermektedir. Hızla büyüyen halı yıkama sektörü, halı yıkamada; su, enerji, insan gücünden tasaruff gibi olumlu artıları taşısa da halılarınızın doğru ellerde doğru makinelerde yıkanmadığında birçok olumsuzluğu beraberinde getirmektedir. Biz halılarınızı son teknoloji makinalarımızla hijyenik bir biçimde yıkıyoruz. Halılarınızı Kapınızdan; herhangi bir karışıklığa mahal vermemek için sipariş formu ile etiketliyerek teslim alıyoruz.

Neden webden Beşiktaş Halı Yıkama?

Halı Yıkama Temizleme hizmeti olarak; teknik konuda yenilikleri takip eden bir yapıyla size en iyi hizmeti sunabilmek için, yıllardır profesyonel kadro anlayışımızı sürdürmekteyiz. Genel olarak çevremizde ki tüm semtlere hizmetlerimiz devam etmektedir.
Bize ulaştığınız takdirde halılarınız, adresinizden alınacak ve tüm ünitelerden geçerek tertemiz bir şekilde size geri ulaştırılacaktır. Halı Yıkama Temizleme hizmeti hafta içi her gün, hafta sonları cumartesi günü olmak üzere sabah 09:00 akşam 09:00 saatlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Beşiktaş Halı Yıkama Olarak Sipariş telefonunuzu bekler iyi günler dileriz…..

Halı Yıkama Süreci

1. Gün

Sipariş ve Servis İşlemi

Halı Yıkama Siparişinin Alınması ve Servisin Yönlendirilmesi

2. Gün

Toz Alma İşlemi

Evinizden Firmamızca Makbuz karşılığında alınan halılarınız fabrikamıza indirilir. İndirilen halılar cins ve türlerine ayrıştırılır. Sonrasında Halılar Toz alma makinesine verilir Toz Alma Makinesinde silkelenen halılar artık yıkamaya hazır hale gelir.

2.Gün

Halı Yıkama İşlemi

Toz Alma Makinesinde Tüm Toz ve Akarlarından Arındırılan halılarınız 8 Fırçalı tam otomatik halı yıkama makinesinde yakamaya alınır. Yıkama işlemi başlamadan önce halılarınızdaki lekeler tespit edilerek lekeli bölgelere uygulama yapılır artından yıkama işlemine alınır.

2. Gün

Halı Yıkama İşlemi

8 fırça tarafından Yıkamadan Geçen halılarınız ardından büyük yivli rulo fırçadan geçerek üverindeki bütün kıllar, tüyler ve akarlardan arındırılır. Ardından tanzikli durulama ve gelberi işleminden sonra durulanmış bir şekilde halılarınız sarılır.

2. Gün

Halı Sıkma İşlemi

Yıkama işleminden sonra halılarınız sıkma makinesine atılarak  Yüksek Devirli Sıkma Makinelerinde Sıkılarak % 5 nemli bir şekilde çıkar Ardından yıkama sonrası leke ve temizlik kontrolü yapılır.

2. Gün

Halı Kurutma İşlemi

Halılarınız Toz alma, yıkama, sıkma ve kalite kontrol işlemlerinin ardından halının cinsine göre kapalı kurutma fırınlarına yada kapalı kurutma alanlarına asılır ve kurutmaya bırakılır fırınlama usulü ile kurutulan halılar 16 saatte kurutma odasında kurutulan halılar 1 günde kurumaktadır.

3. Gün

Hav Alma ve Paketleme

Kurutulan halılar hav alma ve tarama işlemine tabii tutulur ardından paketleme ve son kontrol işleminin ardından sevkiyat işlemi başlar.

3. Gün

Sevkiyat ve Teslimat

Müşteri numaralarına göre ayrıştırılan halıların tamamı hazır olduktan sonra müşteriler aranarak müşterinin müsaitlik durumuna göre ücretsiz servis ile adresinize teslim edilir.

Müşteri Görüşleri

Bizi Tercih Eden Müşteri Yorumları

Güvercin Halı yıkama ile bekar iken tanıştık annem sürekli halılarını bu firmaya yıkatırdı bende evleneli 2 yıl oldu bende annem gibi güvercin halı yıkamanın kaliteli hizmetinden istifade ediyorum. TEŞEKKÜRLER GÜVERCİN HALI YIKAMA

Açelya Ergül

Merhabalar Güvercin halı yıkama ile 3 ay önce tanıştım daha önceleri başka bir firmaya halılarımı vermiştim halımın birisinde oje ve kahve lekesi vardı, halılarım gönderdiğim gibi geri geldi. Sonra üst kattaki komşum halılarını güvercin halı yıkamada yıkattığını belirterek tavsiye etti arkadaşımın tavsiyesi üzerine güvercin halı yıkamaya halılarımı verdim halılarım geldiğinde halımda hiç bir leke kalmamış olduğunu gördüm iyi ki varsın güvercin halı yıkama :))))

Filiz Kalburoğlu
Gaziosmanpaşa HALI YIKAMA

Gaziosmanpaşa İlçesinde Diğer Halı Yıkama Servisi Bölgelerimiz.

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

500 Evler Halı Yıkama

500 Evler Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Karadeniz Mahallesi Halı Yıkama

Karadeniz Mahallesi Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Küçükköy Halı Yıkama

Küçükköy Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Sarıgöl Halı Yıkama

Sarıgöl Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Yıldıztabya Halı Yıkama

Yıldıztabya Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Karayolları Halı Yıkama

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir