Altıntepsi Halı Yıkama

Altıntepsi Halı Yıkama Servis Telefonlarımızı Hemen Arayın
Altıntepsi Halı Yıkama Hizmetimiz Hakkında

hali-yikamaAltıntepsi Halı Yıkama Firmamız teknik altyapısı ve servis hizmeti sayesinde İstanbul’un birçok semtine, Halı Yıkama Temizleme hizmeti vermektedir. www.webdenhaliyikama.com olarak, Halı Yıkama Temizleme hizmetinde size bir telefon kadar yakınız. Halı Yıkama Temizleme hizmeti sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız; İstanbul’un birçok semtinde, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.
Halılarınız evlerinizden alındıktan sonra, fabrikamızda üstün teknoloji ile genel olarak, yıkama, durulama, sıkma ve kurulama aşamalarından geçer. Daha sonra paketlenir ve sizlere teslim edilir.
Halı Yıkama Temizleme hizmeti işlerinizi yaptırabileceğiniz; tecrübesi, kalitesi ve bilgi birikimi ile sektöründeki lider kuruluşlardan birisi olarak; sizlere profesyonel Halı Yıkama Temizleme hizmeti Sunuyoruz.

Halı Yıkama İşlemi

Evlerimizin vazgeçilmezlerinden olan halı ve kilimlerimiz evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmediğinde hijyenik anlamda bir çok zararlar vermektedir. Hızla büyüyen halı yıkama sektörü, halı yıkamada; su, enerji, insan gücünden tasaruff gibi olumlu artıları taşısa da halılarınızın doğru ellerde doğru makinelerde yıkanmadığında birçok olumsuzluğu beraberinde getirmektedir. Biz halılarınızı son teknoloji makinalarımızla hijyenik bir biçimde yıkıyoruz. Halılarınızı Kapınızdan; herhangi bir karışıklığa mahal vermemek için sipariş formu ile etiketliyerek teslim alıyoruz.

Neden webden Altıntepsi Halı Yıkama?

Halı Yıkama Temizleme hizmeti olarak; teknik konuda yenilikleri takip eden bir yapıyla size en iyi hizmeti sunabilmek için, yıllardır profesyonel kadro anlayışımızı sürdürmekteyiz. Genel olarak çevremizde ki tüm semtlere hizmetlerimiz devam etmektedir.
Bize ulaştığınız takdirde halılarınız, adresinizden alınacak ve tüm ünitelerden geçerek tertemiz bir şekilde size geri ulaştırılacaktır. Halı Yıkama Temizleme hizmeti hafta içi her gün, hafta sonları cumartesi günü olmak üzere sabah 09:00 akşam 09:00 saatlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Altıntepsi Halı Yıkama Olarak Sipariş telefonunuzu bekler iyi günler dileriz…..

Halı Yıkama Süreci

1. Gün

Sipariş ve Servis İşlemi

Halı Yıkama Siparişinin Alınması ve Servisin Yönlendirilmesi

2. Gün

Toz Alma İşlemi

Evinizden Firmamızca Makbuz karşılığında alınan halılarınız fabrikamıza indirilir. İndirilen halılar cins ve türlerine ayrıştırılır. Sonrasında Halılar Toz alma makinesine verilir Toz Alma Makinesinde silkelenen halılar artık yıkamaya hazır hale gelir.

2.Gün

Halı Yıkama İşlemi

Toz Alma Makinesinde Tüm Toz ve Akarlarından Arındırılan halılarınız 8 Fırçalı tam otomatik halı yıkama makinesinde yakamaya alınır. Yıkama işlemi başlamadan önce halılarınızdaki lekeler tespit edilerek lekeli bölgelere uygulama yapılır artından yıkama işlemine alınır.

2. Gün

Halı Yıkama İşlemi

8 fırça tarafından Yıkamadan Geçen halılarınız ardından büyük yivli rulo fırçadan geçerek üverindeki bütün kıllar, tüyler ve akarlardan arındırılır. Ardından tanzikli durulama ve gelberi işleminden sonra durulanmış bir şekilde halılarınız sarılır.

2. Gün

Halı Sıkma İşlemi

Yıkama işleminden sonra halılarınız sıkma makinesine atılarak  Yüksek Devirli Sıkma Makinelerinde Sıkılarak % 5 nemli bir şekilde çıkar Ardından yıkama sonrası leke ve temizlik kontrolü yapılır.

2. Gün

Halı Kurutma İşlemi

Halılarınız Toz alma, yıkama, sıkma ve kalite kontrol işlemlerinin ardından halının cinsine göre kapalı kurutma fırınlarına yada kapalı kurutma alanlarına asılır ve kurutmaya bırakılır fırınlama usulü ile kurutulan halılar 16 saatte kurutma odasında kurutulan halılar 1 günde kurumaktadır.

3. Gün

Hav Alma ve Paketleme

Kurutulan halılar hav alma ve tarama işlemine tabii tutulur ardından paketleme ve son kontrol işleminin ardından sevkiyat işlemi başlar.

3. Gün

Sevkiyat ve Teslimat

Müşteri numaralarına göre ayrıştırılan halıların tamamı hazır olduktan sonra müşteriler aranarak müşterinin müsaitlik durumuna göre ücretsiz servis ile adresinize teslim edilir.

Müşteri Görüşleri

Bizi Tercih Eden Müşteri Yorumları

Güvercin Halı yıkama ile bekar iken tanıştık annem sürekli halılarını bu firmaya yıkatırdı bende evleneli 2 yıl oldu bende annem gibi güvercin halı yıkamanın kaliteli hizmetinden istifade ediyorum. TEŞEKKÜRLER GÜVERCİN HALI YIKAMA

Açelya Ergül

Merhabalar Güvercin halı yıkama ile 3 ay önce tanıştım daha önceleri başka bir firmaya halılarımı vermiştim halımın birisinde oje ve kahve lekesi vardı, halılarım gönderdiğim gibi geri geldi. Sonra üst kattaki komşum halılarını güvercin halı yıkamada yıkattığını belirterek tavsiye etti arkadaşımın tavsiyesi üzerine güvercin halı yıkamaya halılarımı verdim halılarım geldiğinde halımda hiç bir leke kalmamış olduğunu gördüm iyi ki varsın güvercin halı yıkama :))))

Filiz Kalburoğlu
Bayrampaşa Halı Yıkama

Bayrampaşa İlçesinde Diğer Halı Yıkama Servisi Bölgelerimiz.

Halı Yıkama
Bayrampaşa Kartaltepe Halı Yıkama

Kartaltepe Mahallesi Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Altıntepsi Halı Yıkama

Altıntepsi Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Terazidere Halı Yıkama

Terazidere Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Bayrampaşa Halı Yıkama Servisi

Bayrampaşa Halı Yıkama Servisimiz Hakkında Bilgiler Veren Sayfa

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir